• Odinko a dit :...
    • Utilisateur
    • 22 jan. 2009, 14h37m

Huncúti

Tak čo huncúti? Pochválte sa so svojimi nezbednosťami....

• ihroch a dit :...
    • Utilisateur
    • 22 jan. 2009, 17h00m
    No Marianko,co si dneska zasa vyparatil?

• Utilisateur
    • 22 jan. 2009, 17h10m
    urcite si sa dneska poriadne namaskrtil, ze?

• Polednice a dit :...
    • Utilisateur
    • 22 jan. 2009, 22h58m
    dneska som sa s bananom a Rudom podielal na vytvoreni Flaming Kachiel.... a som na to desne hrdy :D

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • matusak a dit :...
    • Utilisateur
    • 23 jan. 2009, 16h57m
    j a s o m d n e s d o s t a l A z k u l t u r o l o g i e a o d k a m o s a s o m d o s t a l p a i n o f s a l v a t i o n a o p e t h a d r e a m o f t h e a t r e a i n e

Muß es sein?
    Es muß sein!
    • naglfari a dit :...
    • Utilisateur
    • 23 jan. 2009, 21h53m
    to je dobre, to som ti mohol dat aj ja, zo vsetkeho mam celu diskografiu....staci sa spytat, ale aj tak ma strasne boli to, ze mas stale moju mikinu

Naglfari
    • Utilisateur
    • 23 jan. 2009, 21h54m
    ale podla mna toto nepatri do tejto diskusie....patrilo by to tu, keby si potom tomu kamaratovi vyparatil nejaku nezbednost...

• Utilisateur
    • 23 jan. 2009, 21h56m
    Len sa priznaj ty kujón. Čo si mu skotočne vyparatil ty fištrón?

• Utilisateur
    • 24 jan. 2009, 12h32m
    nejake huncuctvo urcite

Naglfari
    • Utilisateur
    • 24 jan. 2009, 14h42m
    no, čakáme. ty nezbedník !

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • Utilisateur
    • 24 jan. 2009, 21h04m
    aj tak ste vsetci uplne suravi (dal som to miso skor ako ty, si iny prehravac, ci stracac (akoze loser))...chapes? ty suravec...

Naglfari
    • muttand a dit :...
    • Utilisateur
    • 24 jan. 2009, 21h13m

A ani spláchnutie ma neprehlušilo

Ja som sa raz začal pučiť na véckach na intráku, pretože som si spomenul na článoček o jednom roztopašníkovi, ktorého priezvisko keď niekto vysloví, tak tí tupí sa opýtajú: ,,Do čoho?" ale tí múdrejší sa opýtajú: ,,Kam?"
    http://www.starmagazin.cz/2008/02/15/narozeniny-s-petem-dohertym-zadnej-problem/
    (dočítajte článok a potom si pozrite titulnú fotku (alebo tú antigravitačnú dole) a predstavte si situáciu, že oslávenkyňa hovorí svojej mame:,,Aha, to je on, už prichádza!")
    haha, tak dobre som sa nasmial zase až na druhý deň!!!

if you're a present perfect person, you're a perfect present person and you still have time
    • Utilisateur
    • 24 jan. 2009, 21h18m
    toto som nepochopil ty lapaj? co je to za huncutstvo? co? priznaj sa...;)

• Utilisateur
    • 25 jan. 2009, 20h30m
    klobuk dole...skutocne dole....nizko az na zem....alebo lepsie az pod zem....ale to sa predsa neda....lapaj jeden huncutsky...aj tak ste vsetci suravi

Naglfari
    • Utilisateur
    • 27 jan. 2009, 14h10m
    ech, huncuti, je cas na dalsiu riadnu davku huncutstiev a darebactiev, nie ?

• Utilisateur
    • 27 jan. 2009, 14h28m
    co mas konkretne na mysli ty lapaj?

• Utilisateur
    • 27 jan. 2009, 14h29m
    mam chutit nieco vyparatit...dokonca aj nejake darebactvo, aj ked nie som darebak :D

• Utilisateur
    • 27 jan. 2009, 14h45m
    ja viem, si kujon... no skratka, mam naladu na nejake pekne nezbedne huncutstvo!

• Utilisateur
    • 27 jan. 2009, 16h48m
    tak zajtra by sme mohli ist nieco povyvadzat...aj s misom, jozom, pripadne majkom

• Utilisateur
    • 27 jan. 2009, 19h47m
    hm, zajtra asi nie - musim ist k doktorke a na studijne a potom po Samka do skolky...

• Utilisateur
    • 27 jan. 2009, 19h50m
    tak bz sme mohli nieco vyviest doktorke, co? ukazat sa ako riadni lapaji a sinteri...

• Utilisateur
    • 28 jan. 2009, 21h52m
    uffff...musim povedat, ze to uz zacina byt pekne huste...(mam taky pocit, ze trpime nejakou kolektivnou poruchou osobnosti)

Naglfari
    • matusak a dit :...
    • Utilisateur
    • 28 jan. 2009, 23h37m
    NIEEEEE! ODTERAZ KRICIM NA VAS, LEBO VYSTRAJATE AKO TAKY...AKO TAKY...NO....ehm... ANI TO RADSEJ NEPOVIEM!

Muß es sein?
    Es muß sein!
    • Utilisateur
    • 29 jan. 2009, 9h02m
    LEN SA S TYM VYTAS TY SKADERUKA-SKADENOHA!!!

• Utilisateur
    • 29 jan. 2009, 14h07m
    chlapcisko jedno nepodarene....za usi ta vytaham!!!

Les utilisateurs anonymes ne peuvent pas poster de messages. Merci de vous connecter ou de créer un compte pour pouvoir intervenir dans les forums.